LAT ENG RUS

Latviešu alternatīvās mūzikas smagsvari – "Gas of Latvia" un "Manta" sniegs dubultkoncertus 21. un 22. aprīlī pl. 19:00 kinoteātrī "K Suns".


My Fitness svin 13. dzimšanas dienu un 22., 23., 24. aprīlī dāvina jaunajiem klientiem reģistrāciju bez maksas! Katru dienu no 18. - 24. aprīlim iespēja piedalīties loterijā un laimēt dāvanu karti no Inbalance skaistumkopšanas salona.


Berga Bazāra Vasaras Festivāls sadarbībā ar TEZ TOUR izsludina muzikālo konkursu  "JAUNO TALANTU BAZĀRS", kas notiks 30. aprīlī pl. 19:00 restorānā Andalūzijas suns.


TEZ TOUR apkalpošanas birojā tiks piedāvāts plašs tūrisma produktu klāsts masu tūrisma čarterlidojumu virzienos (Grieķija, Itālija, Spānija, Тurcija, Ēģipte), tāpat arī individuālās tūres uz valstīm, kurā kompānijai "Tez Tour" ir savi uzņemošie ofisi – uz Taizemi, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Karību reģiona salām, Маldīvu salām, Šrilanku, Меksiku. Turklāt tūroperatora piedāvājumu portfelī ir arī labākie Eiropas kalnu slēpošanas virzieni – Austrija, Itālija, Francija, Andora.


Inbalans Comfort Zone Space, Riga ir pirmā wellness studija Latvijā, kura piedāvā ne tikai sejas procedūras, bet arī atslābināšanas un atjaunošus SPA-rituālus gan sievietēm, gan vīriešiem izmantojot itāļu zīmola [Comfort Zone] profesionālo kosmētiku, kas tiek izvēlēta saskaņā ar ādas tipu un atbilstošu tās stāvokli. Saskaņot procedūru laiku variet pa tālr. +371 22182188 vai info@inbalansgroup.com. Sekojiet jaunumiem FB/comfortzonespaceriga.


Vīna bārā GARAGE 15.februārī valdīs Austrijas noskaņas. Paredzēts neaizmirstams vakars – vīnu degustācija, tikšanās ar vīndari Hans Nehrer kungu no Nehrer vīna darītavas, senās Vīnes un Austrijas tradīciju iedvesmoti ēdieni, kā arī Evitas Dūras virtuozā akordeona spēle. Vakariņas sāksies pl. 19:00. Rezervācija pa tālruni 26628833. Vīna degustācija un vakariņas vienai personai 45 €


Katru nedēļas nogali no 10 - 16 izvēlies sev tīkamāko Vēlo brīvdienu brokastu piedāvājumu kādā no Berga Bazāra kvartāla restorāniem.  Tradicionālas amerikāņu brokastis - jaunatklātajā restorāna ZOSTE, izsmalcināti TOP pieprasītākie brokastu ēdieni viesnīcas restorānā Bergs,  vīna bārā Garage, brokastis Andalūzijas sunī,  gastropub Cydonia, pašmāju musli un dažādu saldējumu šķirnes kopā ar glāzi sidra Buržuja brokastīs.


Narciss ir starptautiski atpazīts modes mākslinieces Alises Trautmanes izlolots zīmols, kas atvēris modes salonu- atelier - kafejnīcu Berga Bazārā. Stilīgi pārdomāta jaunām tirgus prasībām atbilstoša salona koncepcija savieno iepirkšanos ar gaumīgu pasēdēšanu āra terasē, pārcilājot modes žurnālus un malkojot īpašo Narciss kafiju ar kruasānu.


Esthederm Institute salonā visas skaistumkopšanas procedūras notiek ar inovatīviem kosmētikas līdzekļiem, kas pamatā balstās uz šūnas ūdenim identiski radīto celulāro ūdeni, kurā šūnas dzīvo un spēj uzņemt mitrumu, tādējādi tiek stimulēta ādas spēja pašai atjaunoties un izskatīties daudz jaunākai. Salona darba laiki no 11 - 19.


BERGA BAZĀRĀ atvēries slavenais modes zīmols  ANNA LED. Jaunajam ANNA LED veikalam-studijai ir izteikti aktuāla koncepcija: zem viena jumta atrodas trīs šī zīmola pamatelementi – gatavā apģērba veikals, dizaina studija un ražotne.


Ja Tu esi BERGA BAZĀRA KLIENTA KARTES īpašnieks/-e tad zini un nepalaid garām iespēju CEĻOT VIENMĒR IZDEVĪGĀK! Tev pienākas 5 %atlaide čarterceļojumiem  + dāvanā "Latvia Tours" lojalitātes karte. Uzzini vairāk