LAT ENG RUS

Trešdien, 27. jūlijā  pl. 19:00 notiks grupas "Pieneņu Vīns" brīvdabas koncerts. Grupa "Pieneņu Vīns” un tās galvenā ideju autore, soliste Evilena Protektore  plašākai publikai kļuva pazīstama ar dziesmu „You Are”, kas 2011. gada Eirovīzijas nacionālās atlases finālā ieņēma trešo vietu.


Trešdien, 3. augustā, pl. 19:00, Berga Bazāra Vasaras Festivālā uzstāsies šarmantā dziedātāja Aija Vītoliņa. Ar eleganci apveltītā dziedātāja Aija Vītoliņa visspilgtāk ir pamanāma gada nogalēs, krāšņajās „Cabaret” muzikālajās izrādēs. Taču dziedātāju Aiju Vītoliņu mēs katrs pazīstam savā veidā - sadarbībā ar komponistu Kārli Lāci, cabaret izrādēs, tango un vēl arī fankmūzikas projektos, bet varam būt pārliecināti, ka viņas radošais ceļš ar to vien neapstāsies.


10. augustā, pl. 19:00, Berga Bazāra pagalmu piepildīs kaislīgas tango noskaņas. Undertango ir Latvijā populārākais tango ansamblis, kurš aktīvi koncertē kopš 2003. gada. Ansambļa repertuārā ir populāri un mazāk zināmi Astora Piacollas skaņdarbi, tango klasiķu- O.Pugliezes, A.Kanaro, I.Peterburgskaja, O.Stroka darbi, tango no kino filmām (Sievietes smarža, Tango stunda) u.c.


Berga Bazāra vasaras Festivāla pārsteigums ir festivāla "LNSO Vasarnīca" iesildošais koncerts 17. augustā pl. 19:00, kurā uzstāsies LNSO metālpūtēji un sitējinstrumentālists, kopā pieci mūziķi tā saucamā brass sastāvā: Artūrs Hrustaļovs (trombons), Artūrs Bērziņš (trombons), Kaspars Majors (trombons), Raivis Māgurs (tuba) un Ernests Mediņš (sitaminstrumenti)


Trešdien, 20. jūlijā pl. 19:00 brīvdabas koncertā Vasaras Festivāls Berga Bazārā uzstāsies džeza dziedātāja Kristina Trezune, kura pašlaik izglītojas un muzikālo karjeru veido Austrijā. Vienā no retajiem koncertiem Latvijā viņa muzicēs kopā ar džeza pianistu Kristapu Vanadziņu un kontrabasistu Tomu Poišu.


Viena no spēcīgākajām pašmāju blūza grupām LATVIAN BLUES BAND jau izdevusi vairākus diskus un nosvinējusi 15 gadu pastāvēšanu un var lepoties ar spīdošu pasaules karjeru spēlējot kopā ar ievērojamiem blūza mūziķiem un dzīvām leģendām, kā piem., Johnny V un Bob Margolin. Vasaras Festivāla rīkotāji ar prieku paziņo ka pārceltais koncerts notiks 22. jūnijā pl. 19:00.


Ar spēcīgu pašmāju zvaigžņu parādi 1. jūnijā pl. 19:00 tiks atklāta Berga Bazāra Vasaras festivāla trešā sezona. Atklāšanas koncertā uzstāsies šarmantās dziedātājas - KRISTĪNE PRAULIŅA, AIJA VĪTOLIŅA, ELZA ROZENTĀLE, EVELINA PROTEKTORE,Toma Rudzinska House band vadībā. Ieeja brīva


Mākslinieces ceriņos, 1. jūnijā pl.18:00 notiks izstādes atklāšana konceptveikalā KLASE - Ligija Bodniece, Ilse Krukle, Agnese Valiniece, Maija Graudiņa un Ilze Preisa


Latviešu alternatīvās mūzikas smagsvari – "Gas of Latvia" un "Manta" sniegs dubultkoncertus 21. un 22. aprīlī pl. 19:00 kinoteātrī "K Suns".


Berga Bazāra Vasaras Festivāls sadarbībā ar TEZ TOUR izsludina muzikālo konkursu  "JAUNO TALANTU BAZĀRS", kas notiks 30. aprīlī pl. 19:00 restorānā Andalūzijas suns.


TEZ TOUR apkalpošanas birojā tiks piedāvāts plašs tūrisma produktu klāsts masu tūrisma čarterlidojumu virzienos (Grieķija, Itālija, Spānija, Тurcija, Ēģipte), tāpat arī individuālās tūres uz valstīm, kurā kompānijai "Tez Tour" ir savi uzņemošie ofisi – uz Taizemi, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Karību reģiona salām, Маldīvu salām, Šrilanku, Меksiku. Turklāt tūroperatora piedāvājumu portfelī ir arī labākie Eiropas kalnu slēpošanas virzieni – Austrija, Itālija, Francija, Andora.


Inbalans Comfort Zone Space, Riga ir pirmā wellness studija Latvijā, kura piedāvā ne tikai sejas procedūras, bet arī atslābināšanas un atjaunošus SPA-rituālus gan sievietēm, gan vīriešiem izmantojot itāļu zīmola [Comfort Zone] profesionālo kosmētiku, kas tiek izvēlēta saskaņā ar ādas tipu un atbilstošu tās stāvokli. Saskaņot procedūru laiku variet pa tālr. +371 22182188 vai info@inbalansgroup.com. Sekojiet jaunumiem FB/comfortzonespaceriga.


Vīna bārā GARAGE 15.februārī valdīs Austrijas noskaņas. Paredzēts neaizmirstams vakars – vīnu degustācija, tikšanās ar vīndari Hans Nehrer kungu no Nehrer vīna darītavas, senās Vīnes un Austrijas tradīciju iedvesmoti ēdieni, kā arī Evitas Dūras virtuozā akordeona spēle. Vakariņas sāksies pl. 19:00. Rezervācija pa tālruni 26628833. Vīna degustācija un vakariņas vienai personai 45 €


Katru nedēļas nogali no 10 - 16 izvēlies sev tīkamāko Vēlo brīvdienu brokastu piedāvājumu kādā no Berga Bazāra kvartāla restorāniem.  Tradicionālas amerikāņu brokastis - jaunatklātajā restorāna ZOSTE, izsmalcināti TOP pieprasītākie brokastu ēdieni viesnīcas restorānā Bergs,  vīna bārā Garage, brokastis Andalūzijas sunī,  gastropub Cydonia, pašmāju musli un dažādu saldējumu šķirnes kopā ar glāzi sidra Buržuja brokastīs.


Narciss ir starptautiski atpazīts modes mākslinieces Alises Trautmanes izlolots zīmols, kas atvēris modes salonu- atelier - kafejnīcu Berga Bazārā. Stilīgi pārdomāta jaunām tirgus prasībām atbilstoša salona koncepcija savieno iepirkšanos ar gaumīgu pasēdēšanu āra terasē, pārcilājot modes žurnālus un malkojot īpašo Narciss kafiju ar kruasānu.


Esthederm Institute salonā visas skaistumkopšanas procedūras notiek ar inovatīviem kosmētikas līdzekļiem, kas pamatā balstās uz šūnas ūdenim identiski radīto celulāro ūdeni, kurā šūnas dzīvo un spēj uzņemt mitrumu, tādējādi tiek stimulēta ādas spēja pašai atjaunoties un izskatīties daudz jaunākai. Salona darba laiki no 11 - 19.


BERGA BAZĀRĀ atvēries slavenais modes zīmols  ANNA LED. Jaunajam ANNA LED veikalam-studijai ir izteikti aktuāla koncepcija: zem viena jumta atrodas trīs šī zīmola pamatelementi – gatavā apģērba veikals, dizaina studija un ražotne.


Ja Tu esi BERGA BAZĀRA KLIENTA KARTES īpašnieks/-e tad zini un nepalaid garām iespēju CEĻOT VIENMĒR IZDEVĪGĀK! Tev pienākas 5 %atlaide čarterceļojumiem  + dāvanā "Latvia Tours" lojalitātes karte. Uzzini vairāk